Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com

«ЧОРНІ ВІВЦІ» ВИДАДУТЬ КНИЖКИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЩЕ НЕ ВМІЄ ГОВОРИТИ

22.01.2019

Наприкінці січня у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» з’являться друком відразу три нові книжки-картонки для наймолодших читачів – «Іще почухаєш за вушком?», «Зайченя купається» та «Витри слізки зайченяті» сучасного німецького письменника та ілюстратора – Йорґа Мюле.

«Це, поза всяким сумнівом, література для тих, хто не лише читати, але, можливо, ще й говорити не вміє», – запевняє перекладачка Олександра Григоренко. Видання розраховані на дітей віком від 1 до 3 років. Вони інтерактивні настільки, наскільки може бути інтерактивним звичайний книжковий формат. Разом із Зайченятком маленький читач вкладатиметься спати, вчитиметься купатися та співчуватиме зайчику в негараздах.

Картонки можна роздивитися за цими посиланнями:

"Витри слізки зайченяті"

"Зайченя купається"

"Іще почухаєш за вушком?"

Особливість видань у тому, що вони вчать дитину, як поводитися в різних ситуаціях та виконувати найпростіші дії – сушити волосся, підбивати подушку, клеїти пластир. Веселі картинки стимулюють до дій, розвивають пам’ять і дрібну моторику дитини, а зручний картонний формат дозволяє читати знову й знову. «Сподіваюся, батькам буде легше й веселіше з такою книжкою-іграшкою вкладати дітей спати, втішати їх, коли заб’ються, і привчити купатися», – додає перекладачка Олександра Григоренко. До речі, українською ці книжки побачили світ уперше.

Довідка.

Йорґ Мюле народився 1973 р. у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). Освіту здобув у Академії дизайну в Офенбасі та Національній школі мистецтв у Парижі. Зараз живе в рідному місті, виховує доньку та ілюструє дитячі книги, газети й журнали.

Письменницьку славу авторові принесла книжка «Іще почухаєш за вушком?». У Німеччині було продано більше шістдесяти тисяч примірників. Перекладена шістьма мовами. А картонки про зайченя веселять малих читачів від Стокгольма до Токіо.

За детальнішою інформацією звертатися:

піар-менеджерка

Лілія Шутяк,

shutiak@meridiancz.com,

097 66 57 047

facebook.com/ChorniVivtsi

instagram.com/chorni_vivtsi