Cart 0 Wishlist User Profile Call Us

Бондарчук Тетяна

Бондарчук Тетяна

Тетяна Бондарчук – киянка, авторка збірки оповідань «Шлях додому» (2024). Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, здобула диплом викладачки японської мови та літератури. У 2000-х рр. часто їздила на стажування до Японії, підвищувала кваліфікацію, писала наукові дослідження, тоді ж почала думати про написання книжки, присвяченої цій країні.

Повернувшись в Україну працювала викладачкою на кафедрі східних мов у рідній Alma Mater майже двадцять років. Після подій на Майдані у 2015-му році звільнилася з кафедри.

У 2016-му році започаткувала проект альтернативної освіти Наша Школа, метою якого було створення якісного освітнього середовища для своїх дітей. Однак за шість років проект розрісся: з однієї орендованої кімнати до майже півсотні родин і шести великих власних приміщень під аудиторії для навчання.

У 2019 р. написала присвячену Японії книгу «Сніг у срібній чашці». У 2022 р. в межах річного курсу письменницької майстерності від «Літоствіти» написала роман «Якби міста вміли говорити», що став переможцем конкурсу найкращий твір великої прози у видавництві «Vivat» влітку 2023-го. 

Про себе Т. Бондарчук пише: «Люблю ходити пішки на довгі дистанції, подорожувати, писати історії, зелений чай, йогу.

Щаслива дружина, мати трьох хлопців (17-14-11), під яких придумала школу».