Cart 0 Wishlist User Profile Call Us

Мозер Ервін

Мозер Ервін
Ервін Мозер (Erwin Moser) – авcтрійський письменник, художник-ілюстратор, автор дитячих ілюстрованих книжок, лауреат численних премій у сфері дитячої літератури.

Ервін Мозер народився 1954 р. у Відні, виріс у землі Бурґенланд, отримав фах набірника. Як він сам розповідав, любов до історій і малюнків прокинулася в ньому дуже рано: «У школі на уроках малювання я був найкращим. Усе, що я пропускав на математиці, я намагався надолужити малюванням. Одного разу вчитель математики застукав, як на геометрії замість кубів і решти фігур я малював вершників-індіанців. Ото він, мабуть, розізлився! “Це він може! – закричав він. – Але ж із цього жити не будеш, Мозере!”».

Те, що з малювання й оповідання історій дуже навіть можна прожити, Ервін Мозер доводив протягом багатьох років. 1987 р. він отримав японську «Сову» – відзнаку за дитячу літературу, 1992 р. – літературну премію міста Гамельн «Щуролов». 2000 р. Ервіна Мозера було визнано дитячим письменником року, нагороджено почесною Золотою відзнакою за заслуги перед Республікою Австрія та Золотою відзнакою федеральної землі Відень. Нині історії та малюнки Ервіна Мозера належать до канону дитячої літератури. 2014 р. в Ґольсі, рідному містечку письменника, відкрили меморіальний музей його імені. У жовтні 2017 р. у віці 63 років Ервін Мозер покинув цей світ.

ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ НА ДОБРАНІЧ
480 ₴
МАНЮНІЙ. ВЕЛИКА КНИЖКА ПРО МАЛЕНЬКОГО СЛОНИКА
375 ₴
ФАНТАСТИЧНІ ІСТОРІЇ НА ДОБРАНІЧ
480 ₴
ЧУДОВІ ІСТОРІЇ НА ДОБРАНІЧ
480 ₴