Cart 0 Wishlist User Profile Call Us

Стельмашик Аґнєшка

Стельмашик Аґнєшка

Фото: ©Aleksandra Sitarek

Аґнєшка Стельмашик (1976) ‒ польська письменниця, авторка дитячої та янґ-едалт літератури. Перш ніж відкрила в собі письменницький талант, спробувала себе у різних сферах. Ще дівчинкою мріяла стати лікарем чи біологом, згодом серйозно замислилася над кар’єрою археолога та художниці. У результаті здобула фах вчителя польської мови (щоправда, так ніколи і не вчителювала). І лише як письменниця Аґнєшка Стельмашик повністю себе зреалізувала. Вона стверджує, що найбільше у цій професії її приваблює те, що вона може приміряти  на себе роль будь-якого персонажа, на якусь мить відчути себе кимось іншим.

Першим письменницьким успіхом Аґнєшки Стельмашик було видання у 2007 році збірки «Історії з мораллю» («Opowiadania z morałem»). Того ж року з’явилася перша частина повісті для дітей «Малі агенти» («Mali agenci»). У 2009-2010 роках з’являються серії інших історій.

2010 рік став для авторки проривом: з’явився перший том «Хронік Архео» ‒ книги, яка у результаті стала бестселером.

       ПРЯМА МОВА:

Мені складно сказати, чому почала писати власне для дітей. Хіба тому, що божевільні історії завжди крутилися у моїй голові, і в певний момент я просто почала переливати їх на папір.

Справді, нині нелегко зацікавити молодих читачів літературою. Складніше конкурувати з іграми та всілякими ґаджетами. Тому велику радість приносять мені діти, які пишуть мені, діляться враженнями від прочитання моїх книжок. Я також щаслива, коли на авторських зустрічах батьки кажуть, що завдяки «Хронікам Архео» їхні діти підхопили читацьку бацилу, полюбили читати і щоразу беруться за інші книги, хоч раніше неохоче це робили. Тоді я відчуваю величезне задоволення.

 

Довідку підготовано за такими джерелами:

http://lubimyczytac.pl/autor/6482/agnieszka-stelmaszyk

http://stelmaszyk.wikia.com/wiki/Agnieszka_Stelmaszyk

Джерело фото: http://stelmaszyk.wikia.com/wiki/Plik:Agn.jpg

ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА 3. СЕКРЕТ ВЕЛИКОГО МАГІСТРА
330 ₴
ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА 1. ТАЄМНИЦЯ КОШТОВНОСТІ НЕФЕРТІТІ
330 ₴ 297 ₴
ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА 5. ЗАГАДКА ДІАМАНТОВОЇ ДОЛИНИ
330 ₴
ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА 4. ПРОКЛЯТТЯ ЗОЛОТОГО ДРАКОНА
330 ₴